33 відгуків
+380 (50) 603-35-70
+380 (50) 502-00-19
Системи вентиляції, кондиціювання, опалення

Повітряні завіси Frico для морозильних камер

Повітряні завіси Frico для особливих умов застосування таких як, морозильні камери, обертові двері, робочі вікна і комбіновані системи з тепловим насосом. Вибір правильної моделі завіси, що працює при складних умовах експлуатації, забезпечує не тільки успішне вирішення конкретної проблеми, але і покращує внутрішній комфорт в приміщенні зі значним енергозбереженням.

 

в виде галереив виде списка

Модельний ряд завіс для морозильних камер 

Повітряні завіси для морозильних камер ADA Cool

Повітряна завіса ADAC090 

Повітряна завіса ADAC120

• Рекомендована висота установки для отворів морозильних камер: до 3 м*
• Горизонтальна установка
• Довжина: 0,9 і 1,2 м

Завесы серии ADA Cool устанавливаются на проемах холодильных камер, а также позволяют в большом помещении без дополнительных стен и дверей создавать открытые зоны с разной температурой. Нагрузка и затраты на системы охлаждения и кондиционирования значительно снижаются. При установке на входах холодильных камер уменьшается образование конденсата и наледи на полу, пропадает необходимость установки пластиковых экранов в дверных проемах, которые ухудшают видимость и мешают посетителям и автопогрузчикам.

Повітряні завіси для морозильних камер PAECS

Повітряна завіса PAECS10

PAECS15 Air Curtain

Повітряна завіса PAECS20 

Витончена і рентабельна повітряна завіса для морозильних камер з ЄС-мотором і вбудованим керуванням

• Рекомендована висота установки для отворів морозильних камер: до 4 м*
• Горизонтальна установка
• Довжина: 1, 1,5 і 2 м

Завіси серії РАЕСЅ здатні створити ефективну перешкоду перетікання повітря на межі зон з різною температурою. Плавне зміна витрати повітря як при відкритих, так і закритих дверей дозволяє більш точно виставляти його необхідне значення, що дозволяє оптимізувати ефект захисту при мінімальному власному энергопоретеблении. Вибирайте серію РАЕСЅ для установки на отворах холодних складів і морозильних камер, а також для дверей кондиціонованих приміщень.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner