33 відгуків
+380 (50) 603-35-70
+380 (50) 502-00-19
Системи вентиляції, кондиціювання, опалення

Осьові вентилятори Ziehl-Abegg

Осьові вентилятори Ziehl-abegg

Пропонуємо наступні серії:

  • FE. Для цих вентиляторів осьового виконання розроблені робочі колеса з литого алюмінію, крильчатка яких оснащена 7 лопатками серпоподібної форми. Серія забезпечує високу продуктивність поряд з низьким рівнем шуму, повністю регулюється по швидкості, актуальна у всіх сучасних вентиляційних, опалювальних, холодильних системах, а також успішно використовується в сільському господарстві.
  • FC. Серія осьових вентиляторів, ціна яких може бути знижена при оптовій закупівлі. Алюмінієві робочі колеса з сімома лопатками забезпечують потужні повітряні потоки в різних напрямках з дуже високою продуктивністю та оптимальною ефективністю. В силу цього серія застосовується не тільки для охолодження і вентиляції, але й інтенсивної сушки.
  • FB. Ми забезпечимо поставку вентиляторів універсального призначення, вбудованих в обладнання, робочі колеса яких мають чотири алюмінієві лопатки, створюють кілька можливих кутів атаки. Завдяки різній частоті обертання і регулювання швидкості всі моделі демонструють високу функціональну гнучкість у холодильному та вентоборудовании.
  • FL. У цій серії ви можете купити вентилятори, оптимізовані для установки в короткі розтруби, з підвищеною стабільністю робочих параметрів. П'ять алюмінієвих лопаток особливо зігнутої форми дають три можливих кута атаки, знижує рівень шуму. Застосування серії – теплотехніка, вентиляція, холодильне обладнання.
  • MAXvent 2. Вентилятори осьові середніх параметрів тиску в даної серії відрізняються оригінальною конструкцією – починаючи з лопаток робочого колеса, виконаних з склопластика і закінчуючи двигунами з кількістю полюсів (2-8) і частотою обертання, які задаються відповідно діаметру. Лопатки забезпечують 5 кутів атаки, що з урахуванням інших можливостей дозволяє змінити робочу конфігурацію – варіантів більше 150. Застосовується ця універсальна лінійка в кондиціонерах, биосрубберах, эвапораторах, вітросилових установок, вентиляційних каналах, сушильних агрегатах, компресорах, для охолодження трансформаторів та іншого електричного обладнання.
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner