Змішувачі повітря Deltafan для сільськогосподарської (тепліці, свиноферми, птоїферми, молочні ферми) та промислового застосування. Призначені для примусової циркуляції повітря в приміщеннях із великою кубатурою, усувають застійні зони.
Легкий корпус із ненасичених поліефірних смол із кронштейнами для горизонтального підвішування. Лопаті з поліпропілену армованого скловолоном (PPG). Втулка з алюмінію.
Двигуни асинхронні однофазні 230 В/50 Гц і трифазні 400В/50 Гц. Ступінь захисту IP 66. Максимальна температура роботи 60 °C.
Серія змішувальних вентиляторів Deltafan, призначених для монтажу в приміщеннях із великою кубатурою, які роблять можливою вимушену циркуляцію повітря й обмежують теплові втрати, викликані стритифікацією повітря в приміщенні.
Вентилятори Deltafan мають легкий корпус і виготовлені на базі ненасичених поліефірних смол. Додатково корпус має кронштейни, що полегшують підвішування та прикриття.
| Модель | 500/M/6-6/40/400 |
|---|---|
| Швидкість обертання | 1400 obr/min |
| Продуктивність | 7940 m3/h |
| Потужність | 0,37 kW |
| Ток | 1,2 A |
| IP | 66 |
| Макс. Робоча температура | 60 °C |
| Маса | 11 kg |
| SPL звукового тиску | 66 dB(A) |
| Потужність акустичної ЛМ | 77 dB(A) |
| Тип регулятора | FT-1,2 / FJ-3,5 |
| Модель | 500/M/6-6/45/230 |
|---|---|
| Швидкість обертання | 1350 obr/min |
| Продуктивність | 8880 m3/h |
| Потужність | 0,37 kW |
| Ток | 2,8 A |
| IP | 66 |
| Макс. Робоча температура | 60 °C |
| Маса | 11 kg |
| SPL звукового тиску | 68 dB(A) |
| Потужність акустичної ЛМ | 79 dB(A) |
| Тип регулятора | SPA-3 |
- Ціна: 17 521,30 ₴


