Сушильний вентилятор 800/SU/9-9/45/400
Реверсивні осьові вентилятори спеціально розроблені для встановлення в камерах сушіння деревини
Вентилятори призначені для роботи в умовах високої температури та вологості. Використовуються в сучасних сушильних камерах. Номери 5-9.
Максимальна температура роботи 100 °C за вологості 100%. Реверсивні, потік повітря у дві сторони. Відбалансовані. Антикорозійний корпус з алюмінію. Втулка з алюмінію. Лопаті з поліаміду армованого скловолокном або алюмінію. Двигуни асинхронні, трифазні 400 В/50 Гц. Ступінь захисту IP55. Європейські норми якості та безпеки.




| Швидкість обертання | 1450 obr/min |
| Продуктивність | 30500 m3/h |
| Потужність | 3,3 kW |
| Ток | 7,1 A |
| IP | 55 |
| Макс. Робоча температура | 100 C |
| Маса | 46 kg |
| SPL звукового тиску | 78 dB(A) |
| Потужність акустичної ЛМ | 89 dB(A) |
| Тип регулятора | FT-8,8 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дельтафан |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Продуктивність | 30500 куб.м/год |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Частота обертання | 1450 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний трифазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 093,94 ₴



Відправка з 13 травня 2026