Вентилятор шахтний Deltafan 900/К/6-12/29/400/L -IP 66
- вентилятори призначені для монтажу в вентиляційних камінах
- обладнані чотирма монтажними лапами
Вентилятори для витяжних труб і димоходів (на монтажних лапах)
Типовий ряд вентиляторів 900/К/6-12/29/400/L призначений для монтажу в наявних каналах і витяжних трубах.
Робочі колеса вентиляторів: лопаті з литтявого поліпропілену посиленого скловолокном (PPG), втулки з лиття алюмінію (AL). Двигуни асинхронні, однофазні 230В/50Гц і трифазні 400В/50 Гц.
- Клас захисту IP 66.
- Клас нагрівності F.
- Максимальна температура роботи 60C



| Швидкість обертання | 900 obr/min |
| Продуктивність | 21500 m3/h |
| Потужність | 0,75 kW |
| Ток | 2,7 A |
| IP | 66 |
| Макс. Робоча температура | 60 C |
| Маса | 17 kg |
| SPL звукового тиску | 72 dB(A) |
| Потужність акустичної ЛМ | 83 dB(A) |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 450 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.


