Вентилятор шахтний Deltafan 710/К/5-5/45/400/ L
- вентилятори призначені для монтажу в вентиляційних камінах
- обладнані чотирма монтажними лапами
Вентилятори для витяжних труб і димоходів (на монтажних лапах)
Типовий ряд вентиляторів 710/К/5-5/45/400/ L призначений для монтажу в наявних каналах і витяжних трубах. Робочі колеса вентиляторів: лопаті з литтявого поліпропілену посиленого скловолокном (PPG), втулки з лиття алюмінію (AL). Двигуни асинхронні, однофазні 230 В/50 Гц і трифазні 400 В/50 Гц. Клас захисту IP 66. Клас нагрівності F. Максимальна температура роботи 60C

| Швидкість обертання | 900 obr/min |
| Продуктивність | 17200 m3/h |
| Потужність | 0,75 kW |
| Ток | 2,7 A |
| IP | 66 |
| Макс. Робоча температура | 60 C |
| Маса | 14 kg |
| SPL звукового тиску | 66 dB(A) |
| Потужність акустичної ЛМ | 77 dB(A) |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 880 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.


