Вентилятор шахтний Deltafan 600/K/8-8/40/230
- вентилятори призначені для монтажу в вентиляційних камінах
- обладнані чотирма монтажними лапами
Вентилятори для витяжних труб і димоходів (на монтажних лапах)
Типовий ряд вентиляторів призначений для монтажу в наявних каналах і витяжних трубах.
Робочі колеса вентиляторів: лопаті з литтявого поліпропілену посиленого скловолокном (PPG), втулки з лиття алюмінію (AL).
Двигуни асинхронні, однофазні 230 В/50 Гц і трифазні 400 В/50 Гц.
Клас захисту IP 66. Клас нагрівостійкості F. Максимальна температура роботи 60C



| Швидкість обертання | 1350 obr/min |
| Продуктивність | 12300 m3/h |
| Потужність | 0,75 kW |
| Ток | 4,7 A |
| IP | 66 |
| Макс. Робоча температура | 60 C |
| Маса | 11 kg |
| SPL звукового тиску | 69 dB(A) |
| Потужність акустичної ЛМ | 80 dB(A) |
| Тип регулятора | SPA-5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дельтафан |
| Країна виробник | Польща |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 738,63 ₴





