Вентилятор шахтний Deltafan 500/K/8-8/40/230
Типовий ряд вентиляторів Deltafan 500/K/8-8/40/230 призначений для монтажу в наявних каналах із круглим або квадратним перерізом (наприклад, гравітаційній системі). Під час застосування в каналах із квадратним перерізом рекомендується застосувати відповідні профілі, профільовану впускну лійку, щоб зменшити втрати тиску та знизити рівень шуму.



| Швидкість обертання | 1350 obr/min |
| Продуктивність | 8310 m3/h |
| Потужність | 0,37 kW |
| Ток | 2,8 A |
| IP | 66 |
| Макс. Робоча температура | 60 C |
| Маса | 10 kg |
| SPL звукового тиску | 67 dB(A) |
| Потужність акустичної ЛМ | 78 dB(A) |
| Тип регулятора | SPA-3 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 775,97 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.


