Шахтні вентилятори на монтажних лапах 355/K/8-8/45/230
Типовий ряд вентиляторів Deltafan 355/K/8-8/45/230 призначений для монтажу в наявних каналах із круглим або квадратним перерізом (наприклад, гравітаційній системі). Під час застосування в каналах із квадратним перерізом рекомендується застосувати відповідні профілі, профільовану впускну лійку, щоб зменшити втрати тиску та знизити рівень шуму.


| Швидкість обертання | 1350 obr/min |
| Продуктивність | 3540 m3/h |
| Потужність | 0,15 kW |
| Ток | 1,3 A |
| IP | 66 |
| Макс. Робоча температура | 60 C |
| Маса | 7 kg |
| SPL звукового тиску | 60 dB(A) |
| Потужність акустичної ЛМ | 71 dB(A) |
| Тип регулятора | SPA-3 |

Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 616,83 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.


