
Форсунка Danfoss OD 11.0 / 60° B (42.5 kg/h)
1 480 ₴
- В наявності
- Код: Danfoss OD. 11.0 / 60° B
+380 (50) 603-35-70
tel- +380 (50) 502-00-19Viber
- +380 (50) 603-35-70Viber
- +380 (94) 511-28-25tel
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Форсунка Danfoss OD 11.00 / 60° B
(42.5 kg/h)
Стандартні форсунки з головкою конічної форми для пальників, що працюють на будь-якому рідкому паливі.
Конструкція форсунок типу OD є основною моделлю для всіх форсунок, що випускаються Danfoss.
Форсунки з витратою 0.30-0.60 USgal/h мають кільцеве ущільнення.

А - Корпус
C - Завихрювач
D — Розпилювач
Н-фільтр
S - Ущільнення
В - Обмежувач
Форсунки з витратою 0.65-35.00 USgal/h мають обмежувач.
| КОД | 030B0137 |
| ПРОПУСКНА СПОСОБНІСТЬ | 11.00 г/год |
| ПРОПУСКНА СПОСОБНІСТЬ | 42 кг/год |
| ТИП РАСПЫЛА | B(полу сплошной) |
| USGAL/H ПАРАМЕТРЫ | 7 барів, 3.4 ст, 820 кг/м3 |
| КГ/Ч ПАРАМЕТРЫ | 10 барів, 3.4 ст, 840 кг/м3 |
| УГОЛ РАСПЫЛА | 60 |
| ФОРМА | Конус |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴




