Вентилятор шахтный 820/K/3-6/38.5/400/L , 400V
Потужність: 0,55 кВт / Ток: 2,7 A, 400V
Швидкість обертання: 920 об/хв
Продуктивність за 0 Па: 19 700 м3/год
- вентилятори призначені для монтажу в вентиляційних камінах
- обладнані чотирма монтажними лапами
Вентилятори для витяжних труб і димоходів (на монтажних лапах)
Типовий ряд камінних вентиляторів Deltafan 820/K- предназначен для монтажу в наявних каналах і витяжних трубах.
Робочі колеса вентиляторів: лопаті з литтявого поліпропілену посиленого скловолокном (PPG), втулки з лиття алюмінію (AL).
- Двигуни асинхронні, однофазні 230 В/50 Гц і трифазні 400 В/50 Гц.
- Клас захисту IP 66.
- Клас нагрівності F.
- Максимальна температура роботи 60C



| Швидкість обертання | 920 obr/min |
| Продуктивність | 19700 m3/h |
| Потужність | 0,55 kW |
| Ток | 2,7 A |
| IP | 66 |
| Макс. Робоча температура | 60 C |
| Маса | 16 kg |
| SPL звукового тиску | 69 dB(A) |
| Потужність акустичної ЛМ | 80 dB(A) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дельтафан |
| Країна виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 149,06 ₴



