
ATF01-PT100 зовнішній датчик температури BAR+ Ch Regettechnik
1 274,28 ₴
- В наявності
- Код: ATF01-PT100
- +380 (50) 502-00-19Viber
- +380 (50) 603-35-70Viber
ATF01 — зовнішній датчик температури/датчик температури для приміщень із підвищеною вологістю
Зовнішній термометр опору/датчик зовнішньої температури THERMASGARD ATF01 (вбудований чутливий елемент) з пасивним виходом, корпусом із пластику з високою ударною в'язкістю і кришкою, що застібається.
Слугує для вимірювання зовнішньої температури, температури в приміщеннях із підвищеною вологістю — наприклад, як зовнішній датчик, датчик зовнішньої температури, для встановлення на зовнішніх стінах, у холодильних установках і теплицях, у залах, у промисловості та сільському господарству. Зовнішній монтаж здійснюється переважно з північної сторони або в захищених місцях. У разі можливого потрапляння прямих сонячних променів треба застосовувати захисне пристосування WS-01
| Тип | Чутливість. елемент | Артикул |
|---|---|---|
| ATF01 PT100 | PT100 | 1101-1030-1003-000 |
| ATF01 PT1000 | PT1000 | 1101-1030-5001-000 |
| ATF01 NI1000 | NI1000 | 1101-1030-9001-000 |
| ATF01 NITK | NI1000TK5000 | 1101-1031-0001-000 |
| ATF01 NTC1,8K | NTC 1,8K | 1101-1031-2001-000 |
| ATF01 NTC10K | NTC 10K | 1101-1031-5001-000 |
| ATF01 NTC20K | NTC 20K | 1101-1031-6001-000 |
| ATF01 LM235Z | LM235Z | 1101-1032-1001-000 |
| Діапазон вимірювання: | −50...+90 °C |
| Чутливі елементи/вихід: | див. моделі, пасивний, внутрішній |
| Тип підключення: | по дводротовій схемі (чотиридротове під'єднання для PT100/PT1000A, для інших датчиків — опціонально) |
| Вимірювальний струм: | < 0,6 мА (Pt1000) < 1,0 мА (Pt100) < 0,3 мА (Ni1000, Ni1000 TK5000) < 2,0 мВт (NTC xx) 400 μA...5 мА (LM235Z) |
| Корпус: | пластик, стійкий до ультрафіолетового випромінювання, поліамід, 30% посилення скляними кульками, зі швидкозакочуваними гвинтами (комбінація шліц ⁄ хрестовий шліц), колір — транспортний білий (аналогічний RAL 9016) ATF01 з кришкою, що замикається, ATF1 кришка зі гвинтами, що швидко загортаються (комбінація шліц/хрестовий шліц) |
| Розміри корпусу: | 72 x 64 x 37,8 мм (Tyr 1 / Tyr 01) |
| Під'єднання кабелю: | нарізне кабельне введення з пластику (M16 x 1,5; з розвантаженням від натягу, змінний, макс. внутрішній діаметр 10,4 мм) або роз'єм M12 згідно з DIN EN 61076-2-101 |
| Електричне під'єднання: | 0,14-1,5 мм2, гвинтовими затискачами |
| Опір ізоляції: | ≥ 100 МОм, за +20 °C (500 В постійного струму) |
| Допустима відносна вологість повітря: | < 95 %, без конденсата |
| Клас захисту: | III |
| Ступінь захисту: | ATF01: IP43 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ѕ+Ѕ Regeltechnik |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип комплектуючого | Датчик температури |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 274,28 ₴

