Радіальний алюмінієвий вентилятор VPA 120, Туреччина
може використовуватися для заміни вентилятора Ebmpapst G2E120-AR77
Матеріал корпусу — алюміній. Сам корпус має спіральну форму равлика.
Радіальний відцентровий алюмінієвий вентилятор VPA/ ВПА 120 використовується для нагнітання/наддуву повітря в топку котлів, бульер'янів та інших твердопаливних опалювальних агрегатів. Також можуть використовуватися як вентилятор для подавання повітря в невеликі приміщення, обдування обладнання, наддування рекламних фігур і як витяжний радіальний вентилятор.
Конструкція вентилятора ВПА/VPA 120:
корпус — алюмінієвий сплав;
крильчатка — динамічно збалансована, оцинкована сталь;
двигун — однофазний, легко регульований, ступінь ізоляції F, клас захисту IP 44.
Монтаж
Встановлення вентиляторів ВПА можливе у вертикальному положенні, так що вісь обертання двигуна була в горизонті. Кріплення здійснюється за допомогою стандартних виробів.
Технічні характеристики
| Модель | Напруга, В | Потужність, Вт | Оберти двигуна, об/хв. | Вироби — тельність, м3/год | Рівень шуму, дБ |
| VPA 120 | 220 | 84 | 2450 | 275 | 55 |
| VPA 140 | 220 | 137 | 2265 | 485 | 58 |
| VPA 160 | 220 | 193 | 2100 | 600 | 61 |
Габаритні розміри

| Модель | A, мм | B, мм | C, мм | D, мм | E, мм |
| VPA 120 | 190 | 175 | 160 | 100 | 70 |
| VPA 140 | 260 | 225 | 145 | 115 | 105 |
| VPA 160 | 260 | 225 | 145 | 115 | 105 |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.084 кВт |
| Країна виробник | Туреччина |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота обертання | 2450 об/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
| Продуктивність | 275 куб. м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний (Центробежний) |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Багатозональний |
| Стан | Нове |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина: | 160 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Багатозональний |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Виробник | Ebmpapst |
- Ціна: 5 650 ₴









