Топ продаж

Вентилятор шахтний, камінний Deltafan 630/K/5-5/38,5/230/L
17 780 ₴
- В наявності
- Код: 630/K/5-5/38,5/230/L
+380 (94) 511-28-25
tel- +380 (50) 502-00-19Viber
- +380 (50) 603-35-70Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вентилятор шахтний, камінний Deltafan 630/K/5-5/38,5/230/L
| Швидкість обертання | 920 obr/min |
| Продуктивність | 11600 m3/h |
- вентилятори призначені для монтажу в вентиляційних камінах
- обладнані чотирма монтажними лапами
Вентилятори для витяжних труб і димоходів (на монтажних лапах)
Типовий ряд вентиляторів призначений для монтажу в наявних каналах і витяжних трубах. Робочі колеса вентиляторів: лопаті з литтявого поліпропілену посиленого скловолокном (PPG), втулки з лиття алюмінію (AL).
- Двигуни асинхронні, однофазні 230 В/50 Гц і трифазні 400 В/50 Гц.
- Клас захисту IP 66. Клас нагрівостійкості F.
- Максимальна температура роботи 60C


| Швидкість обертання | 920 obr/min |
| Продуктивність | 11600 m3/h |
| Потужність | 0,37 kW |
| Ток | 2,7 A |
| IP | 66 |
| Макс. Робоча температура | 40 C |
| Маса | 14 kg |
| SPL звукового тиску | 67 dB(A) |
| Потужність акустичної ЛМ | 80 dB(A) |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дельтафан |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 780 ₴




