
Термостат захисту від заморожування FST-1D довжина капіляра 6 м
6 052,81 ₴
- В наявності
- Код: FST-1D
- +380 (50) 502-00-19Viber
- +380 (50) 603-35-70Viber
Термостат захисту від заморожування FST-1D Ѕ+Ѕ Regeltechnik
Термостати захисту від заморожування, повітря, комутоване навантаження — 10 (2) А, 250 В АС, довжина капіляра 6 м, діапазон настроювання — 10...+15С, диференціал 2± К.
Термостат FST застосовується для захисту від заморожування теплообмінників у системах кондиціонування повітря. Скидання у початковий стан відбувається автоматично (FST-xx) або вручну за допомогою кнопки скидання (FST-HR).
Механічний термостат захисту від замерзання/реле контролю замерзання FST з релейним виходом, активним по всій довжині гнучким щупом, з автоматичним перемиканням у вихідне положення або механічним блокуванням — з ручним скиданням, постачається з капілярами завдовжки 0,6 м, 1,8 м, 3 м, 6 м, 12 м. Придатний для контролю температури (на стороні повітря або води) теплообмінних апаратів, систем циркуляції води та опалювальних батарей для захисту від замерзання і для запобігання збиттю від переохолодження (наприклад, у каналах систем вентиляції та кондиціювання повітря). Усі прилади є самозахищеними, з функцією розпізнавання виходу з ладу датчика. У разі ушкодження капілярно-мембранної системи відбувається автоматичне перемикання в режим нагрівання. Термостат FST 3 може також застосовуватися для контролю рідин, можливе встановлення трубки датчика в заглибну гільзу. До комплекту постачання входять монтажні скоби MK-05-K.

| Тип/група товарів 2 | Діапазонтемператур | Сходи Тіп регулювання | Комплектація кіптляра | Довжина захисту | Ступінь |
| FST-1D | -10 °C...+15 °C | одноступеневий | TW, автоматичний | 6,0 м | воздух |
| FST-3D | -10 °C...+15 °C | одноступеневий | TW, автоматичний | 1,8 м | повітря/вода |
| FST-5D | -10 °C...+15 °C | одноступеневий | TW, автоматичний | 3,0 м | воздух |
| FST-7D | -10 °C...+15 °C | одноступеневий | TW, автоматичний | 12,0 м | воздух |
| FST-8D | -10°С...+15°С | одноступеневий | TW, автоматичний | 0,6 м | воздух |
| FST-1D-HR | -10 °C...+15 °C | одноступеневий | ТВ, з ручним скиданням | 6,0 м | воздух |
| FST-3D-HR | -10 °C...+15 °C | одноступеневий | ТВ, з ручним скиданням | 1,8 м | повітря/вода |
| FST-5D-HR | -10 °C...+15 °C | одноступеневий | ТВ, з ручним скиданням | 3,0 м | воздух |
| FST-7D-HR | -10 °C...+15 °C | одноступеневий | ТВ, з ручним скиданням | 12,0 м | воздух |
| FST-8D-HR | -10 °C...+15 °C | одноступеневий | ТВ, з ручним скиданням | 0,6 м | воздух |
| Приладдя: | KRD-04МК-05-КTH-ms-01TH-VA-02 | введення для капілярної трубки, для повітряних каналівмонтажні скоби (6 штук) із пластику (міститься в комплекті постачання) заглибна гільза з латуні, 120 ммпоглинальна гільза з високоякісної сталі, 120 мм | |||
| Примітка: | FST-xD FST-xD-HR | TW = реле контролю температури (тобто, що перемикає самостійно) ТВ = обмежувач температури (з ручним скиданням) | |||
|
Основні атрибути FST-1D |
|
|---|---|
| Тип комплектуючого | Програматор, термостат |
| Виробник | Ѕ+Ѕ Regeltechnik |
| Призначення комплектувального | Для теплонакопичувачів |
| Країна виробник | Германия |
| Користувацькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура зберігання | -30...+70 С |
| Гістерезис | 2+-1 К |
| Комутована напруга | 10 (2) А, 250 В АС |
| Довжина капілярної трубки | 6 м |
| Макс. температура експлуатації | +70 С |
| Діапазон настроювання | -10...+15 °C, заводське встановлення -5 °C |
| Габарити | 108х73х70 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ѕ+Ѕ Regeltechnik |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип комплектуючого | Датчик температури |
- Ціна: 6 052,81 ₴




