Шахтний осьовий вентилятор КВ 710
- Діаметр крильчатки, 650 мм
- 700 об/хв
- 15000 м3/год
Осьовий шахтний вентилятор КВ 710 призначений для примусового провітрювання приміщення через нагнітання або витягування повітря через наявні шахти круглого та прямокутного перерізу.
Вентилятори осьові КВ 710 широко застосовуються в даховій і шахтній вентиляції практично у всій сільськогосподарській та промисловій галузі (складали, ангари, коровники, свинарники, курячі, пташиники, склади зерна та продуктів, виробництва різного напряму).
Конструктивні особливості камінних вентиляторів КВ 710
- Крильчатка — скловолокно, стійке до агресивних речовин;
- Двигун — алюмінієвий волого-пилозахищений, клас захисту IP54, регульований частотним перетворювачем;
- Кронштейни двигуна — метал з антикорозійним покриттям.
Технічні характеристики
| Модель | Діаметр крильчатки, мм | Швидкість обертання, об/хв. | Продуктивність, м3/год | Потужність, кВт | Напруга живлення, В | Розмір каналу/кроти, мм |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ШКВ 450 | 480 | 1400 | 5000 | 0,25 | 380 | 500-760 |
| ШКВ 710 | 650 | 700 | 15000 | 0,37 | 380 | 670-1050 |
Габаритні розміри Шахтного осьового вентилятори КВ 710

Монтаж вентилятори КВ
Простота конструкції осьових шахтних вентиляторів КВ 710 дає змогу змонтувати в будь-яку шахту або канал розмірами від 670 мм до 1050 мм (за потреби шахти потрібних розмірів можна замовити в компанії разом із вентилятором).
Установлення вентиляторів у шахту або канал здійснюється за допомогою стандартних кріпильних виробів (болти, дюбелі тощо), через готові отвори в кронштейні вентилятора.
Регулювання продуктивності вентиляторів здійснюється за допомогою частотних перетворювачів як окремі, так і як елемент системи автоматизації регулювання вентиляції за температурою, вологістю й іншими заданими параметрами. Щити керування під потрібний індивідуальний проєкт Ви можете замовити в компанії
| Основні | |
|---|---|
| Витрата повітря | 15000 куб. м/год |
| Спосіб встановлення | Канальний |
| Швидкість обертання | 700 об/хв |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Вага | 14 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 14 кг |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Даховий |
| Тип каналу | Круглий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 194 ₴






