Шахтний осьовий вентилятор КВ 450
- Діаметр крильчатки,480 мм
- 1400 об/хв
- 5000 м3/год
КВ 450 Осьової шахтний вентилятор призначений для примусового провітрювання приміщення шляхом нагнітання або витягування повітря через існуючі шахти круглого і прямокутного перерізу.
Вентилятори осьові КВ 450 широко застосовуються в дахової і шахтної вентиляції практично у всій сільськогосподарської і промислової галузі (склади, ангари, корівники, свинарники, курники, пташники, склади зерна і продуктів, виробництва різного напрямку).
Конструктивні особливості камінних вентиляторів КВ 450
- Крильчатка - скловолокно, стійке до агресивних речовин;
- Двигун - алюмінієвий волого-пилозахищений, клас захисту IP54, що регулюється частотним перетворювачем;
- Кронштейни двигуна – метал з антикорозійним покриттям.
Технічні характеристики
| Модель | Діаметр крильчатки, мм | Швидкість обертання, об/хв. | Продуктивність, м3/год | Потужність, кВт | Напруга живлення, В | Розмір каналу/шахти, мм |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ШКВ 450 | 480 | 1400 | 5000 | 0,25 | 380 | 500-760 |
| ШКВ 710 | 650 | 700 | 15000 | 0,37 | 380 | 670-1050 |
Габаритні розміри Шахтного осьового вентилятора КВ 450

Монтаж вентилятора КВ
Простота конструкції шахтних вентиляторів осьових КВ 450 дозволяє змонтувати в будь-яку шахту або канал розмірами від 500 мм до 760 мм (при необхідності шахти потрібних розмірів можна замовити у компанії разом з вентилятором).
Установка вентиляторів в шахту або канал здійснюється за допомогою стандартних кріпильних виробів (болти, дюбелі і т. д.), через готові отвори на кронштейні вентилятора.
Регулирование производительности вентиляторов осуществляется при помощи частотных преобразователей как отдельно стоящих так и как элемент системы автоматизации регулирования вентиляции по температуре, влажности и другим заданным параметрам. Щиты управления под нужный индивидуальный проект Вы можете заказать у компании
| Основные | |
|---|---|
| Расход воздуха | 5000 куб. м/час |
| Способ установки | Канальный |
| Скорость вращения | 1400 об/мин |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Вес | 7 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Даховий |
| Тип каналу | Круглий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 808 ₴







