Шнек (спіраль) подавання пелет 68,00 мм. (максимальна довжина бухти 50 м) Туреччина
Шнек (спіраль) для подавання пелет виготовлений із високоякісної сталі та має підвищений термін експлуатації.
Під час використання гнучкого шнека можливе створення віддаленого пелетного бункера будь-якого розміру, розташованого на відстані до 12 метрів, а також під час використання вигинів (45%), зробити лінію подавання пелет складної геометрії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткова характеристика | |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Внутрішній діаметр | 47,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 68,00 мм |
| Довжина (крок) витка | 52,00 мм |
| Товщина дроту | 3,80 мм |
| Ширина дроту | 10,50 мм |
| Довжина спіралі в бухті | 50 м |
| Твердість | от 41 до 44 HRc |
| Пропускна здатність | 1.300 — 4.500 кг/год |
| Радіус вигину | 1,5 м |
Завдяки широкому діапазону діаметрів можна підібрати шнек потрібної Вам продуктивності.
Можливе відвантаження Шнека (спіраль) для подавання пелет від 5 метрів, товар відвантажується за передоплатою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м






