Термостат захисту від замерзання Belimo 01DTS-104
01DTS-104 реле температури (захист від замерзання) Belimo є аналогом реле Danfoss арт. KP61
Термостат Belimo 01DTS-104 дає змогу контролювати температуру повітряного середовища після водних теплообмінників вентиляційних систем для забезпечення захисту теплообмінників від холоду та заморожування. Пристрій готовий до експлуатації.

Габарити Belimo 01DTS...


| Електричні параметри | |
| Кабель, вхід | Гайка з муфтою кабельної з компенсацією натягу з діаметром від 6 до 8 мм |
| Функціональні дані | |
| Вихідний контакт перемикання | Перемикач однополярний, максимальне навантаження 10 А (250 В) |
| Середовище використання | Повітря |
| Вимірювані параметри | |
| Вимірює | Температуру |
| Діапазон вимірювання | от -10 до 12°С |
| Похибка вимірювання | не більш ніж 0,5 °C |
| Матеріали | |
| Введення кабелю | PA6, білого кольору |
| Майданчик для монтажу | Lexan, сріблясто-сірий RAL7001 |
| Корпус пристрою | Кришка верхня: Lexan, білого кольору Основа: Lexan, білого кольору Ущільнювач: 0467 NBR70, чорного кольору |
| Дані з захисту | |
| Вологість | 85% віднос. без конденсації |
| Температура середовища | хв -35 макс. 70°С |
| Клас | 3, низькі напруги |
| Ступінь | IP65 |
| Стандарт | ISO 9001 |
Термостат призначений для контролю температури повітря в системах кондиціонування й запобігає замерзанню топлообмінників. Пристрій має високі показники безпеки та готовий до експлуатації.
Термостат Belimo
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Belimo |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип комплектуючого | Датчик температури |
| Стан | Новий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 194,49 ₴


