Пульт керування двотрубного фанкула ET642/EU
Електронний, для двотрубного фанкйлу, 230 В АС, комутована напруга 9(1), А, діапазон втоми температури — +5...+35 °C, диференціал 1 С. Перемикач швидкостей вентилятора (3 положення), контакт для керування клапаном, з РК-дисплеєм. Габарити — 109х94х34 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Італія |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Комутована напруга | 12 А / 230 В АС |
| Дисплей | є |
| Перемикач швидкостей вентилятора | 3 положення |
| Керування фанкйлом | двотрубним |
| Габарити | 109х94х34 мм |
| Диференціал температури | 1 С |
| Керування клапаном | контакт |
| Діапазон настроювання | +5...+35 С |
| Живлення | 230 В АС |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління фанкойлом | двухтрубным |
| Харчування | 230 В АС |
| Перемикач швидкостей вентилятора | 3 положення |
| Діапазон налаштування | +5...+35 С |
| Дисплей | є |
| Диференціал температури | З 1 |
| Управління клапаном | контакт |
| Комутована напруга | 9 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 229,98 ₴


