33 відгуків
+380 (50) 603-35-70
+380 (50) 502-00-19
Системи вентиляції, кондиціювання, опалення

Електроприводи Lufberg для повітряних заслінок

Електроприводи Lufberg для повітряних заслінок

Приводу Lufberg. для загальнообмінної вентиляції – це якісна та недорога продукція по технічному рівню вона не відстає від аналогів, вироблених визнаними лідерами у цій сфері. Вартість електроприводу залежить від багатьох факторів – типу управління, потужності двигуна та інших показників, однак при порівнянні продукція Lufberg однозначно виграє низькою ціною.

Для систем загальнообмінної вентиляції використовують електроприводу Lufberg з поворотної пружини і без пружини, також з аналоговим керуванням. Вони застосовується в клапанах з малою, середньою та великою величиною заслінки і відрізняються компактністю і продуманістю конструкції.

Місце установки – вентиляція, кондиціонування, повітряного опалення типу, пристрій допомагає забезпечити роботу в автоматичному режимі. Невеликі габарити дозволяють застосовувати приводу в умовах обмеженого простору, функціональність пристрою при цьому не знижується. Принцип роботи простий: електричний струм може подаватися на один з двох контактів, змінюючи обертання робочого валу на протилежне. Вал повертає заслінку, відкриваючи або закриваючи клапан. Управління двопозиційне, в лінійці є моделі, розраховані на живлення від 220, так і від 24 Ст. Клапани такого типу мають низький рівень шуму, прості в установці. Додаткові пристосування: є допоміжний перемикач, а також фіксатор, який призначений для того, щоб запобігти обертання корпусу.

в виде галереив виде списка

Електроприводи Lufberg для повітряних заслінок

Використовуються  в автоматизації будівель, теплового устаткування  в  системах  опалення, вентиляції і кондиціонування повітря.

Широкий асортимент електроприводів LUFBERG дозволяє забезпечити оптимальні рішення при побудові систем  автоматизації будівлі. Компанія LUFBERG пропонує широкий модельний ряд  приводів з діапазоном крутного моменту від 2  до 32 Нм і набором додаткових функцій, з  використанням  сучасних технологій  і відповідає  найвищим стандартам якості. Надійність, простота монтажу і обслуговування забезпечують максимальну функціональність і економічність.  Широкий асортимент приводів, прагнення до досконалості  та сталого розвитку:  - це ваше гарантована якість бренду приводів LUFBERG

Дизайн

Всі  електроприводи  поєднують  у собі елегантність, компактність, високу  функціональність і простоту в управлінні. Кришка корпусу приводу знімається  дуже просто. Це дає вільний  доступ до клем і внутрішнім  регуляторам. Всі електроприводи забезпечені  фіксаторами, запобігають обертання корпусу під час  його роботи.

Механічна частина

Універсальні електроприводи забезпечують  високий крутний момент і при цьому можуть бути розміщені в дуже невеликому просторі.  У електроприводів  з функцією захисного повернення спеціальна пружина гарантує при  відключенні електроживлення безпечне  закриття/відкриття заслінки або клапана.

Електроніка

До комбінації традиційних технічних рішень додаються нові властивості, такі як, наприклад, автоблокування для  всіх моделей, що  дозволяє розробникам по-новому  підійти до питання про електроживлення приводів. Електроприводи захищені від перенапруги, не вимагають кінцевих вимикачів,  у них автоматичне  відключення при досягненні заданої точки або механічної обмежувача і одночасно вони продовжують підтримувати можливість управління.

Допоміжні  перемикачі

Мікроперемикачі можуть бути встановлені на платі, коли потрібно задати  ступінь відкриття електроприводу. Значення кута відкриття клапана електроприводом може бути  легко відрегульовано в діапазоні від 0 до 90°С  простим поворотом регулятора. Ця функція є ще однією перевагою електроприводів LUFBERG.

Адаптер

Проста регулювання між приводом  і керованим  елементом забезпечується  за допомогою  багатоцільового адаптера, закріпленого безпосередньо на вал заслінки, який не тільки призначений для приєднання  різних стрижнів (валів), але також може бути використаний в якості індикатора положення або як обмежувач кута обертання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner