33 відгуків
+380 (50) 603-35-70
+380 (50) 502-00-19
Системи вентиляції, кондиціювання, опалення

Приводу NENUTEC для повітряних заслінок

Приводу NENUTEC для повітряних заслінок

Компанія NENUTEC (Швейцарія) - це провідний виробник, який спеціалізується на виготовленні усіх типів виконавчих механізмів для управління і контролю повітряних і водяних потоків у системах ОВК (HVAC).

Електроприводи NENUTEC стандартній швидкості спрацьовування і прискорені, з поворотною пружиною й без неї давно вже активно застосовуються в установках вентиляції, водопостачання, в системах кондиціонування, очищення, аспірації повітря.

У системах вогнезахисту та димовидалення електроприводи також відіграють важливу роль. Електроприводи Ненутек є одним з основних і відповідальних елементів щитів управління і автоматики для систем HVAC.

Регулюючі кульові крани в комплекті з електроприводом Ненутек призначені для якісного регулювання потоку холодо - або теплоносія в установках ОВК. Наявність на вході крана корекційної вставки забезпечує равнопроцентную характеристику виходу робочого середовища. Підсумовуючи равнопроцентную характеристику потоку крана з характеристикою теплообмінника, виходить в результаті лінійна характеристика теплової віддачі.

Позиційні кульові крани призначені для перемикання / замикання потоків робочого середовища. В своїй конструкції не передбачена корекційна вставка.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner