33 відгуків
+380 (50) 603-35-70
+380 (50) 502-00-19
Системи вентиляції, кондиціювання, опалення

Двигун обдування Weiguang YZF

Двигуни обдування полюсні Weiguang YZF

Вентилятор Weiguang YZF (двигун обдування) використовується в комерційному холодильному обладнанні та системах вентиляції, практично у всіх вітринах, холодильних шафах, гірках, регалах, морозильних скринях і бонетах.

Weiguang YZF встановлюють для охолодження конденсаторів і випарників, а так само для витяжки або припливу повітря в приміщеннях. Завдяки своєму універсальному кріпленню їх легко застосувати для будь-якого обладнання, замінюючи собою інших виробників

Завдяки своєю універсальністю кріплення їх легко застосувати для будь-якого обладнання, замінюючи собою інших виробників. .

 

в виде галереив виде списка

Вентиляторы осевые общего назначения серии YZF, производства фирмы Hangzhou Weiguang Electronic, Ltd (Китай) предназначены для перемещения воздуха или других невзрывоопасных, неагресивных газовых смесей с температурой от -30 до +60С, не содержащих липких веществ и волокнистых материалов, с концентрацией пыли и других твердых примесей не более 10мг/м3. 

В месте установки среднеквадратическое значение виброскорости от внешних источников вибрации не должно превышать 2 мм/с

Weiguang YZF завдяки своєю універсальністю кріплення їх легко застосувати для будь-якого обладнання, замінюючи собою інших виробників. .

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner