33 відгуків
+380 (50) 603-35-70
+380 (50) 502-00-19
Системи вентиляції, кондиціювання, опалення

Вентилятори осьові ВХП для агресивних середовищ

Вентилятор скловолоконний ВХП , IP 54 -використовуються в різних видах промисловості, де потрібно переміщати теплий, їдкий, токсичний повітря:

Це відмінний варіант для тих, хто шукає вентилятор для роботи в агресивному середовищі. Завдяки своєму стекловолоконному корпусу і крильчатці, вентилятор може працювати там, де звичайний, металевий, вентилятор не здатний довго функціонувати

  •  цеху (термічної обробки, ливарні, з виробництва пластмаси, алюмінію, взуття, шкіри, гальванопокриття, інші хімічні виробництва);
  • виробничі приміщення з великою кількістю робітників (швейні фабрики, різноманітні майстерні, промислові кухні);
  • приміщення для господарського тваринництва (пташники, корівники, свиноферми, кролеведческие ферми, сільського господарства);
  •  приміщення для охолодження рідин, сипучих матеріалів і підтримки необхідної вологості(камери для сушіння зерна, теплиці, бавовняні фабрики, вовняні, джутові, ткацькі, текстильні, трикотажні, шовкові виробництва)
  •  різні складські приміщення та інше.

Конструкція вентилятора
Корпус і крильчатка вентиляторів ВХП виготовлені з високоякісного скловолокна. Даний матеріал характеризується високими антикорозійними властивостями, міцністю, легким вагою, тривалим періодом експлуатації, відсутністю шуму від вібрації металевих елементів.

Завдяки використанню унікальної конструкції проточного конуса поліпшуються аеродинамічні характеристика вентилятора і захист від зовнішніх опадів.

Гравітаційні жалюзі ВХП - пластикові, відкриваються під дією потоку повітря, створюваного вентилятором в робочому стані. При вимкненому вентиляторі жалюзі, відповідно, закриваються і запобігають вентилятор від попадання на нього опадів і проходження неконтрольованого припливного повітря в приміщення.

Мотор вентиляторів ВХП виготовлений зі спеціального алюмінієвого литого корпусу, клас захисту IP 54, клас ізоляції F. Двигуни досить економічні в експлуатації.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner