Кошик
Системы вентиляции, кондиционирования, отопления
+380505020019
+380506033570
+380505020019
+380676200725
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Ballu

Теплові гармати Ballu

Теплові гармати Ballu — це потужні професійні тепловентилятори направленої дії, призначені для обігріву і просушування різних приміщень або навіть певної частини простору на відкритому повітрі.

Модельний ряд Електричних теплових гармат BALLU Ballu включає в себе три серії теплових гармат — Master, KX і Prorab. Усі вони пристосовані до російських умов і витримують щоденні навантаження багатогодинної роботи.

Модельний ряд газових Теплових гармат BALLU складається від 10 до 81 кВт

Дизельні теплові гармати BALLU вважаються найбільш затребуваними опалювальними системами, коли виникає питання опалення швидкого прогріву житлових або виробничих або складських приміщень.

вони поділяються на Дизельні теплові гармати прямого нагріву і Дизельні теплові гармати не прямого нагріву

 

компанія Ballu Industrial Group зайняла сильну позицію на російському ринку, відкривши власне виробництво теплового і теплозберігаючого обладнання в Іжевську на базі оборонного підприємства. Асортимент продукції воістину величезний — теплові гармати, інфрачервоні обігрівачі, електричні та водяні завіси. Будь-якому споживачеві, спантеличеним встановленням теплового обладнання, є з чого вибрати.

Перед виходом на споживчий ринок всі прилади проходять жорсткі випробування. Згідно з ними перевіряється довільно вибраний агрегат з кожної нової партії, випущеної на заводі. Досліджується не досвідчений зразок, а типове виріб на потоці. Штучно моделюються ситуації, які в реальному житті, можливо, ніколи і не відбудуться з пальниками. Наприклад, в климатическойкамере, де зима моментально змінює літо, температура змінюється від +40 до -10 °С. У кожному кліматичному умови, будь то спекотні тропіки з вологістю повітря 99% або холодна зима, апарат знаходиться до двох діб. Перевіряється також стійкість при перепадах напруги і вібраційних впливах різної сили. При цьому прилад повинен не тільки продовжувати працювати, але і залишатися безпечним як для оточуючих, так і для мережі електроживлення.