33 відгуків
+380 (50) 603-35-70
+380 (50) 502-00-19
Системи вентиляції, кондиціювання, опалення

Касетні кондиціонери lessar

Касетні кондиціонери lessar

Кліматичні системи, побудовані з застосуванням касетних кондиціонерів Lessar, можуть впоратися з кондиціонуванням приміщень значній площі, обходячись значно меншим числом внутрішніх блоків, ніж звичні спліт-системи, що робить їх експлуатацію економічно вигідною у великих офісах, торгових залах.

Один потужний і компактний, внутрішній блок, який і так при монтажі практично повністю ховається за стелею, забезпечує рівномірний та комфортний повітрообмін по всьому периметру навколо себе.

кассетные внутренние блоки предназначены для монтажа в помещениях с подвесными потолками и имеют управляемые жалюзи, обеспечивающие оптимально комфортное воздухораспределение. Возможность раздачи воздуха по четырем направлениям великолепно подходит для использования в помещениях общественного назначения. Максимальный комфорт обеспечивается при установке кассетного блока в центре помещения.

Преимущества

  • автоматические жалюзи;
  • воздушный фильтр длительного срока службы;
  • возможность установки на потолках высотой до 3,5 м;
  • евроразмер (монтажный размер ячейки 600×600 мм или 800*800 мм)

Касетні внутрішні блоки призначені для монтажу в приміщеннях з підвісними стелями і мають керовані жалюзі забезпечують оптимальне комфортне повітрерозподілення. Можливість роздачі повітря по чотирьох напрямках чудово підходить для використання в приміщеннях громадського призначення. Максимальний комфорт забезпечується при встановленні касетного блоку в центрі приміщення.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner