33 відгуків
+380 (50) 603-35-70
+380 (50) 502-00-19
Системи вентиляції, кондиціювання, опалення

Telecrane бездротове керування кранами

Бездротове керування кранами Telecrane ARRAY ELECTRONIC CO., LTD

При дистанційному радіокеруванні, не вимагається зменшення швидкості механізмів пересування (погоджено Держгіртехнаглядом), а також забезпечується свобода переміщень, особливо в місцях, захаращених різним обладнанням чи насичених різними будівельними конструкціями;
― в порівнянні з кранами, керованими з кабін, при дистанційному радіокеруванні, оператор самостійно, вибравши зручне місце для спостереження і без сигналу стропальника, швидше виробляє доводочные операції при точному позиціонуванні встановлюється вантажу.

  • підвищується безпека та покращуються умови праці:
    ― якщо на рівні кабіни крана, висока температура, велика загазованість або запорошеність, то є можливість перевести кранівника в місця з поліпшеними умовами праці або просто управляти з підлоги;
    ― на відміну від управління з підвісною кабіни, кранівник-оператор має можливість безперешкодно пересуватися у зоні робіт, вибираючи безпечний для нього шлях прямування.
  • при транспортуванні великогабаритних вантажів, виконуваних одночасно двома кранами, з допомогою одного пульта керування краном, легко забезпечується синхронне включення і пересування механізмів, що набагато складніше здійснити кранівникам, що знаходяться в кабінах різних кранів. При необхідності, з одного пульта можна управляти кожним краном роздільно.
  • для кранів, призначених для спільної роботи, при транспортування довгомірних вантажів, застосування системи радіоуправління кранами (Telecrane) виключить необхідність виготовлення складного стикувального вузла з великою кількістю тролів або гнучких струмопідводів, необхідних для одночасного управління кранами з однієї кабіни.
  • за рахунок скорочення холостих пробігів, протягом робочого дня (наприклад, до посадочної майданчику крана), підвищується економія електроенергії.
  • шляхом скорочення чисельності оперативного персоналу (кранівників) та суміщення, замінюючи кранівників-операторів, технологічними робітниками і стропальниками, заощаджується фонд зарплати:
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner