33 відгуків
+380 (50) 603-35-70
+380 (50) 502-00-19
Системи вентиляції, кондиціювання, опалення

Промисловий канальний вентилятор Soler & Palau ILT

Промисловий канальний вентилятор Soler & Palau ILT

Застосування промислового канального вентилятора Soler & Palau ILT 

вентиляторSoler & Palau ILT  популярна модель, яка по праву може вважатися кращим рішенням в плані комплектації її з патрубками вентиляційних систем прямокутного перетину різної протяжності. Вентилятор може використовуватися в побуті (моделі малих габаритів), а також промислової області.

 

Канальний вентилятор Soler & Palau проводить якісну витяжку відпрацьованого повітря. Пристрій можна встановлювати в складських приміщень, автостоянках, підвалах, цехах, а також для роботи в громадських приміщеннях (кафе, кіно, офісні центри, супермаркети і т.д.).

 

Вентилятор для прямокутних каналівSoler & Palau ILT відповідає найкращим показникам європейської якості і розроблений відповідно до точними стандартами, що гарантує довговічну і продуктивну роботу, ісключаюя будь-який сервіс і ремонт.

 

Конструкція промислового канального вентилятора Soler & Palau ILT 

вентиляторSoler & Palau ILT для прямокутних каналів комплектують в міцний корпус з цілісного листа оцинкованої сталі, що не піддається корозійних утворень. Кріплення до патрубків здійснюється за допомогою фланцевого кріплення.

 

Для зручності на канальний вентилятор Soler & Palau встановлюють кришку панелі, яка дозволяє здійснювати вільний доступ до робочого механізму, коли потрібно провести чистку, огляд і можливий ремонт моделі, без витрачання часу на демонтаж.

 

Двигун промислового канального вентилятора Soler & Palau ILT 

Модель комплектується потужним відцентровим двигуном однофазного або трифазного виконання (чотири, шість або вісім полюсів). Робоче колесо йде з лопатами загнутими вперед, що дозволяє досягати домагатися кращих показників по продуктивності всієї вентиляційної системи.

 

Захист від перевантажень проходить за рахунок спеціально вбудованого термоконтакту, який і проводить автоматичне включення / вимикання вентилятора.

 

Щоб більш точно налаштувати частоту обертання однофазних вентиляторів, необхідно воспользоватьсяспеціальним трансформатором, для трифазних моделей підходять тільки перетворювачі частоти.

 

Монтаж промислового канального вентилятора Soler & Palau ILT 

 

Монтаж проходить під будь-яким зручним кутом, з урахуванням осі вентилятор і напрямку потоку повітря. Кріплення до патрубку проходить на фланець, а загальна фіксація на спеціальні монтажні деталі.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner