Датчик температури DOL серії DOL 12

DOL 12 являє собою простий датчик температури інкапсульованого пластикового матеріалу. Це добре підходить для використання в суворих умовах дому худоби.Датчик температури призначений для вимірювання як усередині, так і за її межами температур.
Арт. 4133 Dol 12
DOL 12 is a simple temperature sensor encapsulated by plastic material. It is highly suitable for usage in harsh livestock house environments.
The temperature sensor is designed for measuring both inside and outside temperatures.
| Measuring range | -10°C ... +40°C |
| Accuracy | ±0.5°C |
| Time constant | 2 min. |
| Supply voltage | 10 V |
| Ambient temperature, operation | -10°C ... +40°C |
| Ambient temperature, storage | -30°C ... +75°C |
| Protection class, electronics | IP67 |
| Length | 75mm |
| Diameter | 14mm |
| Cable two-core | Two-core, 1.4 m, Ø5mm |
| Weight incl. cable | 80 g |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Данія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | DOL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 198,51 ₴




