ITRS9-100-DT Електронний регулятор швидкості вентилятора 10 А, Sentera Controls
Регулятор швидкості для однофазних двигунів із вбудованими ТК або термоконтактами. Максимальний струм двигуна 10 А. Швидкість вентилятора можна налаштувати за допомогою потенціометра на передній панелі. Напруга живлення 110-240 VAC-50-60 Гц. Мінімальна та максимальна швидкість регулюється за допомогою внутрішніх тримерів. Швидкий або плавний пуск можна вибрати за допомогою перемички. Перемикач ВМИК-ВИМИК з підсвіткою розташований на бічній стороні корпусу. Нерегульований вихід активний, коли двигун увімкнений. Функція контролю TK вимикає двигун у разі перегрівання. Аварійний вихід активується в разі несправності двигуна. Через входи можна згенерувати віддалену команду пуск-стоп. Цей контролер розроблений для регулювання швидкості обертання АС вентиляторів або відцентрових насосів у системах ОВіК. Швидкість вентилятора регулюється за допомогою зміни напруги двигуна за допомогою регулювання фазового кута.
Висока якість
Регулятор швидкості обертання вентилятора виробляється в Європі з використанням найнадійніших і найсучасніших електронних компонентів. Він може керувати (нековсками) двигунами із загальним максимальним струмом, рівним його номінальному струму. На постійній основі. Немає потреби збільшувати розмір контролера.
Легко налаштувати
Цей регулятор швидкості обертання вентилятора не вимагає налаштування. Після під'єднання він готовий до роботи! За потреби мінімальну напругу двигуна можна відрегулювати за допомогою внутрішнього тримера.
Швидкий або плавний пуск можна вибрати за допомогою перемички.
Локальне керування швидкістю АС вентилятора
Двигун можна ввімкнути або вимкнути за допомогою світного перемикача.
Швидкість двигуна можна вибрати за допомогою потенціометра.
Міцний корпус
Корпус виготовлений з високоякісного пластику r-ABS VO (UL94). Цей матеріал є вогнетривким у разі пожежі, дуже міцний і забезпечує гарний захист від ударів.
Клас захисту — 54 (IP54).
Нерегульований вихід
Нерегульований вихід (230 VAC) активний, коли двигун увімкнений. Його можна використовувати для керування зовнішнім індикатором роботи, заслінкою тощо.
Наприклад, коли вентилятор вимкнений, заслінка закривається. Коли вентилятор працює, заслінка відкрита.
Тепловий захист двигуна
Цей регулятор швидкості обертання вентилятора може контролювати теплові контакти двигуна (ТК або термоконтакти вимірюють температуру в обмотках двигуна). В случае перегрівання двигуна функція контролю TK його вимкне, щоб запобігти пошкодженню. Якщо ваш двигун не обладнаний контактами TK, з'єднайте обидві клеми TK контролера ITRS9, щоб імітувати нормальну температуру двигуна.
Додаткові особливості
Цей контролер швидкості обертання вентилятора також має вихід аварійної сигналізації та два входи: вихід аварійної сигналізації можна використовувати для сповіщення про проблеми двигуна за допомогою зовнішнього зумера або світлової сигналізації. Два входи можуть використовуватися для віддаленого увімкнення або вимкнення двигуна.
Наприклад, для запуску двигуна можна використовувати дистанційний перемикач або зовнішній годинник.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.95 кг |
| Виробник | Sentera Controls |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Бельгія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Довжина: | 97 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 110-240В |
| Максимальний струм | 10,0А |
| Регулювання | від максимуму до мінімуму |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sentera |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ступінь захисту IP | 54 |
- Ціна: 7 280 ₴





